Reference hubnutí našim systémem

Petr Tylich, věk 42 let, počáteční váha 105 Kg, výstupní váha 92,5 Kg
„Je to fakt rozdíl bojovat s nadváhou a kily sám a nebo si nechat poradit od někoho kdo tomu rozumí. Ze začátku se mi moc nechtělo před cizími lidmi mluvit o své tloušťce a o tom, co a kolik toho sním, jestli sportuju nebo ne. Nakonec se z toho kupodivu vyklubala zajímavá akce a zajímavá partička lidí. Všichni jsme spolu v kontaktu, idkyž je to již více než rok. Já osobně jsem sundal 12,5 Kg za 3 měsíce. Teď jsem cca na stejné váze a jsem spokojen, díky ...."

Simona Pacovská, věk 47 let, počáteční váha 97 Kg, výstupní váha 91 Kg
„Zhubla jsem sice jen 6 Kg za dva měsíce, ale teď jsem si jistá, že jím zdravě, nemám hlad a že si váhu velmi jednoduše udržím. Další věc, kterou musím zmínit je, že jsem si našla nové přátele. Jednoho ze strany trenérek ale hlavně pak mezi lidmi, se kterými jsem hubla."

Jana T.  (klientka si přála zůstat v anonymitě)
„Před Vašim kurzem bych nevěřila, že se dá hubnout bez hladu i bez sportu. Jsem lenoch a ke sportu nemám dobrý vztah a rozhodně nemám ráda hlad, takže Váš program mi sednul neuvěřitelně !!! Něco jsem zhubla a cítím se skvěle, teď už to jde samo, stačilo jen změnit skladbu jídla a dělat věci, které dělám i tak, jen jinak. Díky !"

Jana Haunšová, věk 33 let, počáteční váha 84 Kg, výstupní váha 77 Kg
„Děkuji za trpělivost i pevnou ruku, nebýt Vašeho naléhání a přesvědčovacích metod :), asi bych se na to vykašlala jako vždy. Nemám moc času a chtěla jsem to jen zkusit.... o to víc mě výsledek dostal, díky ještě jednou."


Názor lékaře

Naše reference

Petr Tylich, věk 42 let, počáteční váha 105 Kg, výstupní váha 92,5 Kg
„Je to fakt rozdíl bojovat s nadváhou a kily sám a nebo si nechat poradit od někoho kdo tomu rozumí. Ze začátku se mi moc nechtělo před cizími lidmi mluvit o své tloušťce a o tom, co a kolik toho sním, jestli sportuju nebo ne. Nakonec se z toho ... více informací zde

Proč si nás vybrat ?
  •     s námi zhubnete
  •     budete v psychické pohodě
  •     zvýšíte si sebevědomí
  •     získáte nové přátele
  •     jídelníček tvořen na míru
  •     velmi individuální přístup
  •     kolektivní hubnutí ve skupině
  •     motivační hubnutí pro jednotlivce
  •     naše metody fungují všem
OBJEDNEJTE SE ZDE