Balíček solo - 3 měsíce

Hubnoucí balíček SOLO. Vstupne pod náš dietologický drobnohled a my Vám můžeme garantovat, že až z něj budete vystupovat budete štíhlejší, spokojenější a šťastnější...

Tří měsíční kůra obsahuje :

 1. 4 x individuální konzultace s poradcem

  Poradce si nejprve vyslechne, co obnáší Váš běžný den. Bude ho zajímat co děláte, jaké zaměstnání vykonáváte (alespoň obecně), jaké v zaměstnání vyvíjíte aktivity (stresové, pasivní, pohybové - jaké? atd).
 2. sestavení jídelníčku na míru, s přihlednutím k Vašim časovým a finančním možnostem

  Je nám jasné, že jiné možnosti má žena na mateřské dovolené a jiné podnikatelka, která tráví v práci podstatnou část svého dne.   
 3. přípravky na redukci váhy již v ceně programu

  Nejsme z těch, kteří Vám již na první schůzce nabízejí a tlačí zázračné hubnoucí pilulky. Je každého věc, co si pořídí, jako podpůrný prostředek na redukci váhy. My jsme odpůrci, jakékoliv chemie a proto od nás dostanete (zahrnuto již v ceně programu) speciální výživné a pouze 100% přírodní látky, jako např.přírodní vláknina, speciální a patentovaný hubnoucí čaj atd., které Vám ve Vašem úsilí efektivně pomohou.
 4. náš poradce (přítel) na telefonu - služba 8 hodin denně

  Můžete volat v případě, že máte hlad, nebo na něco chuť a nevíte, jaké jídlo vhodně zvolit, čím efektivně zahnat hlad, či jak oklamat tělo, aby nemělo chuť na něco nezdravého. Můžete volat, pokud budete chtít třeba jen poradit, podpořit apod.
 5. 4 x lekce zdravého pohybu s profesionální trenérkou

  Vědeli jste, že chůze do schodů může být velmi efektivní při hubnutí hýždí a stehen?.... oproti běžné chůzi do schodů stačí změnit pouze jeden detail a z nepříjemné záležitosti se stane motor na spalování tuků. Stačí, když místo.... (více na našem programu)
 6. odborný rozbor k určení správného směru Vašeho hubnutí

          Zjistíme podíl : tělesného tuku, obsahu vody v těle, procento svalové hmoty, hmotností kostí vzhledem k tělesné hmotnosti a dle těchto faktorů, určíme správný hubnoucí směr pro Vás. Výpočet individuální energetické potřeby (kcal).  

         Bazální metabolismus (BMR) (kcal). Aktivní metabolismus (AMR) (kcal).

cena tohoto balíčku SOLO  (tří měsíční kůra) je 6500 Kč.  ( v ceně balíčku jsou zahrnuty i tyto prostředky k efektivnímu hubnutí : ZDE)


Názor lékaře

Naše reference

Petr Tylich, věk 42 let, počáteční váha 105 Kg, výstupní váha 92,5 Kg
„Je to fakt rozdíl bojovat s nadváhou a kily sám a nebo si nechat poradit od někoho kdo tomu rozumí. Ze začátku se mi moc nechtělo před cizími lidmi mluvit o své tloušťce a o tom, co a kolik toho sním, jestli sportuju nebo ne. Nakonec se z toho ... více informací zde

Proč si nás vybrat ?
 •     s námi zhubnete
 •     budete v psychické pohodě
 •     zvýšíte si sebevědomí
 •     získáte nové přátele
 •     jídelníček tvořen na míru
 •     velmi individuální přístup
 •     kolektivní hubnutí ve skupině
 •     motivační hubnutí pro jednotlivce
 •     naše metody fungují všem
OBJEDNEJTE SE ZDE