Balíček rychlé hubnutí

Budeme s Vámi tak dlouho dokud nebudete štíhlí....

....a spokojení sami se sebou a uděláme to z Vás co nejrychleji a samozřejmě tak, aby to prospělo i Vašemu zdraví. Nejedná se o  žádné diety typu-"jezte jen zeleninu, vypijte koktejl, pijte mléko" - NE OPRAVDU NIC TAKOVÉHO
Vyberete si co Vám více vyhovuje. My víme jak z Vás udělat spokojenější, štíhlé lidi, stačí se řídit plánem, který Vám sestavíme na míru ....spolu to zvládneme:-)  Hubnoucí produkt máte navíc zahrut v ceně,takže není třeba dokupovat dalšÍ produkty!


Vyberte si z programu, který Vám více vyhovuje:

 

1) CHCI HUBNOUT SÁM DOMA -  "ONLINE"
Pro ty z Vás, kteří chtějí svou váhu řešit jen z domova je ideální program ONLINE. Sestavíme Vám jídelníček na míru, sepíšeme rozbor ve kterém zjistíte co jste doposud dělali špatně a přoč jste nezhubli, nebo dokonce ještě přibrali. Pokud budete chtít můžete nás nyní nově kontaktovat telefonicky a poradit se přímo s naší akreditovanou nutriční poradkyní nebo se dále poradit přes mail. V ceně je dále jeden z hubnoucích produktů zcela zdarma! Toto hubnutí je velice pohodlné a zároveň efektivní avšak je nutné informace v dotazníku, (který Vám zašleme) psát pečlivě a důsledně, aby byl náš systém co nejpřesnější a pro Vás pohodlný.

"přečtěte se prosím následující odstavec a upřímně se nad ním zamyslete"

Hubnutí není věda pokud víte jak na to. Někteří lidé říkájí : "já vím co mám jíst,.....já moc nejím a stejně přibárám,....já nikdy nezhubnu". Pravda je ale taková, že zhubnout může každý a to v jakémkoliv věku. My jen musíme zjistit co je právě pro Vás vhodné - připravit plán a držet se jej. Nedržte zázračné diety typu - "jen zelenina, mléčná dieta, tukužroutská" apod...na chvilku můžou fungovat, ale jelikož vydžíte jíst stejný typ potravy, nebo něco vyřazovat z jídelníčku krátkou dobu, hrozí rychlý jo-jo efekt a nekonečný boj a stres s dietami. Tyto diety mohou spíše uškodit .Potřebujete začíst jíst pestře, zdravě, chutně a tak, aby jste mohli jíst tyto jídla po celý život.
Za svým programem si stojíme, proto pokud v prvním doporučeném období nezhubnete a vše budete podle nás dodržovat (toto je samozřejmě o vzájemné důvěře), máte jednu další hubnoucí kůru zcela zdarma.

Pro ty z Vás, kteří chtějí psychickou podporu a raději hubnou pod dozorem odborníka je zde následující  program.


 2) ZHUBNU S ODBORNÍKEM PŘÍMO V PORADNĚ.

Tuto variantu velice doporučujeme jelikož náš odborník se zeptá na vše co potřebuje vědět k sestavení jídelníčku a hubnoucího plánu. Navíc doporučí a ukáže cviky, které jsou nejvhodnější pro Váš věk, zdravotní stav ( např.matky v šestinedělí) apod. Dále pak CVIKY A JíDELNÍČEK PRO DĚTI. V ceně je zahrnuto zhodnocení aktuálního stavu, zjištění, přeměření a následné sestavení jídelníčku přesně pro Vás (jídla vybíráme po dohodě s vámi, aby Vám chutnala). Dále získáte jeden produkt zcela zdarma! Pak už jen zbývá dodat : sebou sportovní oblečení - cviky se budete učit přímo u nás. Po době na kterou určíme celý hubnoucí plán se k nám znovu přijdete ukázat, přeměřit a zkonzultovat celý průběh. Behem Vašeho hubnoucího programu se s námi můžete přes mail, nebo telefonicky kdykoliv poradit. Pokud náhodou nebudete mít dost pevné vůle, nebo se cokoliv přihodí, dostanete od nás zdarma!!!nový hubnoucí plán. jelikož každý má dostat druhou šanci a my ji poskytujeme bezplatně, chceme totiž ABY JSTE BYLI S NAMI ŠTÍHLÍ a aby počet naěich spokojených klientů stoupal.

 

Konkrétní obsah balíčku :

1. přípravky na redukci váhy již v ceně programu

Nejsme z těch, kteří Vám již na první schůzce nabízejí a tlačí zázračné hubnoucí pilulky. Je každého věc, co si pořídí, jako podpůrný prostředek na redukci váhy. My jsme odpůrci, jakékoliv chemie a proto od nás dostanete (zahrnuto již v ceně programu) speciální výživné a pouze 100% přírodní látky, jako např. přírodní vláknina, speciální a patentovaný hubnoucí čaj atd., které Vám ve Vašem úsilí efektivně pomohou.

TRF - thermo reactive formula - účinný spalovač tuků a odtsraňovač celulitídy  

 

2. individuální konzultace s poradcem

Poradce si nejprve vyslechne (nebo přečte), co obnáší Váš běžný den. Bude ho zajímat co děláte, jaké zaměstnání vykonáváte (alespoň obecně), jaké v zaměstnání vyvíjíte aktivity (stresové, pasivní, pohybové - jaké? atd).

3. sestavení jídelníčku na míru, s přihlednutím k Vašim časovým a finančním možnostem

Je nám jasné, že jiné možnosti má žena na mateřské dovolené a jiné podnikatelka, která tráví v práci podstatnou část svého dne.  

4. odborný rozbor k určení správného směru Vašeho hubnutí

 Zjistíme podíl : tělesného tuku, obsahu vody v těle, procento svalové hmoty, hmotností kostí vzhledem k tělesné hmotnosti a dle těchto faktorů, určíme správný hubnoucí směr pro Vás. Výpočet individuální energetické potřeby (kcal). 

         Bazální metabolismus (BMR) (kcal). Aktivní metabolismus (AMR) (kcal).

 

POZOR!  U NÁS NEKUPUJETE BALÍČKY, V NICHŽ NIKDO POŘÁDNĚ NEVÍ CO JE OBSAHEM, NATOŽ KOLIK PAK JEDNOTLIVÉ SLUŽBY STOJÍ

 

kalkulace ceny balíčku :

1)  Čaj TRF - THERMO REACTIVE FORMULA (běžná prodejní cena na internetu od 888 Kč)

 2) sestavení profi individuálního jídelníčku na míru, jídelníček netvoří program, ale akreditovaný dietolog = 1300 Kč

3) 1 individuální lekce s poradcem 400 Kč (v balíčku 1) nebo individuální rozbor Vašich potřeb = 400 Kč

celková cena balíčku = 2588 Kč  

Názor lékaře

Naše reference

Petr Tylich, věk 42 let, počáteční váha 105 Kg, výstupní váha 92,5 Kg
„Je to fakt rozdíl bojovat s nadváhou a kily sám a nebo si nechat poradit od někoho kdo tomu rozumí. Ze začátku se mi moc nechtělo před cizími lidmi mluvit o své tloušťce a o tom, co a kolik toho sním, jestli sportuju nebo ne. Nakonec se z toho ... více informací zde

Proč si nás vybrat ?
  •     s námi zhubnete
  •     budete v psychické pohodě
  •     zvýšíte si sebevědomí
  •     získáte nové přátele
  •     jídelníček tvořen na míru
  •     velmi individuální přístup
  •     kolektivní hubnutí ve skupině
  •     motivační hubnutí pro jednotlivce
  •     naše metody fungují všem
OBJEDNEJTE SE ZDE